IBU PEJABAT ISMA PUSAT

Cawangan ISMA

Zon Tengah

Cawangan No Tel Emel Alamat Cawangan
Bangi bangi@isma.org.my No 22, Aras 2, Jalan Putra Kajang 3, 43000 Kajang, Selangor.
Shah Alam 0104545810 shahalam@isma.org.my 9A Pusat Perdagangan Suri Puteri, Persiaran Jubli Perak, Seksyen 20, Shah Alam alam
Subang Jaya subangjaya@isma.org.my No. 9-3, Jalan USJ 21/1, 47630 Subang Jaya, Selangor.
Kajang 011-1013 5359 No. 2, 3, Jalan Impian Perdana 1, Saujana Impian, 43000 Kajang, Selangor
Klang 03-33820988 No. 9-2, Pusat Perdagangan Raya Barat, Jalan Raya Barat, 41100 Klang
Kuala Lumpur 019-506 6023 kualalumpur@isma.org.my A-3A-08, Pantai Business Park, Jalan Pantai Baharu, 59200 Kuala Lumpur
Sepang 014-5149285 2nd Floor Salak Perdana Business park, No 41-B jalan Kenanga 1/1 Salak Perdana Business park 43900 Sepang Selangor

Zon Utara

Cawangan No Tel Emel Alamat Cawangan
Kangar 013-3924015 kangar@isma.org.my No. 2, Jalan Desa Repoh 2, Taman Desa Repoh 01000 Kangar Perlis
Alor Setar 04-7870350 alorsetar@isma.org.my Tingkat 1, No. 25, Taman Vistana Indah, 06500 Alor Setar, Kedah
Sungai Petani 017-5158840 A23, Jalan 2, Cinta Sayang Resorts Homes, 08000 Sungai Petani, Kedah
Seberang Perai Utara 019-4445410 speraiutara@isma.org.my No. 3, Tingkat 1, Lorong Perniagaan 1, Pusat Perniagaan Sungai Dua, 13800 Butterworth, Pulau Pinang
Kubang Pasu 60194733703 kubangpasu@isma.org.my Tingkat 1, 119, Taman Mahsuri, Pusat Bandar Barat, Bandar Darul Aman,, 06000 Jitra, Kedah
Sri Iskandar seriiskandar@isma.org.my No 37, Tingkat 2, Persiaran SIBC 4, 32610 Seri Iskandar, Perak
Kuala Kangsar kualakangsar@isma.org.my No. 14B, Persiaran Putra 1, Kuala Kangsar
Ipoh

Zon Selatan

Cawangan No Tel Emel Alamat Cawangan
Seremban 013-3779956 seremban@isma.org.my No 15, Jalan Kayu Manis, Pusat Perniagaan Taman Kayu Manis, Jalan Seremban Jelebu, 70400 Seremban.
Nilai 06-8569003 nilai@isma.org.my PT12935, Tingkat 2 Jalan 1/7D Putra Nilai, Nilai Square, 71800 Nilai, Negeri Sembilan
Kuala Pilah
Port Dickson 019-6624869 portdickson@isma.org.my
Melaka Tengah melakatengah@isma.org.my No. 31, Pusat Niaga Gangsa, 76100 Durian Tunggal, Melaka
Johor Bahru 01156806284 (whatapss/tele), 072447506 (Tel/Faks) johorbahru@isma.org.my 30-01, Jalan Setia Tropika 1/29, Taman Setia Tropika, 81200 Johor Bahru, Joho
Alor Gajah 018-9797300 alorgajah@isma.org.my SP 27, SP 27-1 Jalan Sungai Petai Permai 1Utama, Taman sungai Petai Permai 1 78000 Alor Gajah
Batu Pahat 011-32396170 batupahat@isma.org.my No. 20A, Jalan Universiti 4, Taman Universiti, Parit Raja, Batu Pahat, 86400, Johor Darul Takzim

MALAYSIA TIMUR

Cawangan No Tel Cawangan Emel Alamat Cawangan
Kuantan 014-5065896 kuantan@isma.org.my B60, Tingkat Atas, Taman Belukar Maju, Batu 4, Jalan Kuantan-Gambang, Kuantan, Pahang
Pekan
Temerloh
Dungun 011-56738614 3072, Jalan Gong Pasir - Balai Besar, Kampung Pak Sabah, 23000 Dungun, Terengganu
Kemaman 018-3538355 kemaman@isma.org.my Lot 8355, Lorong Geliga Bahagia, Kg Geliga Besar, 24000 Chukai Kemaman
Kuala Terengganu 0145458885 kualaterengganu@isma.org.my Bangunan MAIDAM, Kg. Batu 6, 21200, Kuala Nerus, Terengganu
Kota Bahru
Pasir Puteh

bORNEO

Cawangan No Tel Cawangan Emel Alamat Cawangan
Kuching 014-9981989 kuching@isma.org.my No 46, Taman Maple Village, Jalan bunga raja 1F, Kg Pinang Jawa, Petra Jaya Kuching 93050 Sarawak
Miri
Samarahan 011 2659 3695 samarahan@isma.org.my Blok C, 1/FL SL 60 Jalan Dato Muhd Musa, 94300, Kota Samarahan, Sarawak
Kota Kinabalu 019-8722607 kotakinabalu@isma.org.my Lot 78-2,dbkk 9-2, Tingkat 2 Blok D, Lrg Plaza Kingfisher 4,88450 Kota Kinabalu Sabah
Sandakan 1110645586 GIF-05, Taman Mawar Commercial Centre, Blok G, Tkt 1, Lot 05, Jalan sibuga, 90000 Sandakan, Sabah.

ALAMAT

8-03, 03A, Jln Medan Pusat Bandar 7A, Seksyen 9, 43650 Bandar Baru Bangi, Selangor

TELEFON

PEJABAT:  +603 8912 3838
FAX: +603 8912 3939

EMEL

MEDIA SOSIAL

BORANG ENKUIRI





Tentang Isma

Ikatan Muslimin Malaysia (Isma) merupakan Pertubuhan Bukan Kerajaan (NGO) yang memfokuskan pembangunan masyarakat melalui dakwah, pendidikan dan khidmat masyarakat.

Alamat

8-03-03A, Jalan Medan Pusat Bandar 7A, Bangi Sentral, 43650 Bandar Baru Bangi

03-8912 3838
03-8912 3939 (Fax)

salam@isma.org.my

Scroll to Top

Daftar sebagai ahli isma hari ini dan bersama membangun umat