IBU PEJABAT ISMA PUSAT

Cawangan ISMA

Zon Tengah

Cawangan No. Telefon Emel Alamat Cawangan
Bangi 0177829203 petugas.ismabangi@gmail.com 3, Jalan Pinggiran Putra Utara, Bandar Kajang, 43000 Kajang, Selangor
Shah Alam 0104545810 shahalam@isma.org.my 9A Pusat Perdagangan Suri Puteri, Persiaran Jubli Perak, Seksyen 20, Shah Alam alam
Subang Jaya 0196168344 subangjaya@isma.org.my 9-2, Jln USJ 21/1, One City, 47630 Subang Jaya, Selangor
Kajang 01156946544 su.ismakajang@gmail.com 2, 3, Jalan Impian Perdana 1, Saujana Impian, 43000 Kajang, Selangor
Klang 0333820988 No. 9-2, Pusat Perdagangan Raya Barat, Jalan Raya Barat, 41100 Klang
Kuala Lumpur 0195066023 petugas.ismakl@gmail.com A-03A-08, Pantai Business Park, Jalan Pantai Baharu, 59200 Kuala Lumpur
Sepang 0126364321 nadisepang@gmail.com 2nd Floor Salak Perdana Business park, No 41-B jalan Kenanga 1/1 Salak Perdana Business park 43900 Sepang Selangor
Gombak 01135533168 ismagombak@protonmail.com No. 1C Jalan SG 3/17 Taman Sri Gombak Batu Caves 68100 Selangor
Kota Raja 0103018756 ismakotaraja21@gmail.com 13-1, Jalan Tanjung Rhu 30/165, Seksyen 30, 40460 Shah Alam, Selangor
Damansara 0194752077 ismadamansara@gmail.com 12A Tingkat 1, Masguine Square Jalan Melati Kuang, Rawang 48050 Selangor

Zon Utara

Cawangan No. Telefon Emel Alamat Cawangan
Kangar 01339244015 ismakangar2010@gmail.com NO. 3, JALAN 1, MEDAN PULAI, BEHOR PULAI, 01000 KANGAR, PERLIS
Alor Setar 047870350 alorsetar@isma.org.my Tingkat 1, No. 25, Taman Vistana Indah, 06500 Alor Setar, Kedah
Sungai Petani 0175158840 A23, Jalan 2, Cinta Sayang Resorts Homes, 08000 Sungai Petani, Kedah
Seberang Perai Utara 0194445410 speraiutara@isma.org.my No. 3, Tingkat 1, Lorong Perniagaan 1, Pusat Perniagaan Sungai Dua, 13800 Butterworth, Pulau Pinang
Kubang Pasu 0192154610 isma.kubangpasu@gmail.com No 16B, Tingkat 1, Jln Tanah Merah, Tmn Tengku Maheran, Fasa 4 06000 Jitra, Kedah
Sri Iskandar seriiskandar@isma.org.my No 37, Tingkat 2, Persiaran SIBC 4, 32610 Seri Iskandar, Perak
Kuala Kangsar 01113142434 ismakualakangsar21@gmail.com No. 14B, Persiaran Putra 1, Kuala Kangsar
Ipoh 01132390540 No 15, Jalan Ampang Baru 6A, Taman Ampang Baru, 31400 Ipoh, Perak.
Georgetown 0135854640 isma.georgetown@gmail.com 520, Persiaran Sg Dua, Jalan Sg Dua, 11700, Gelugor, Pulau Pinang

Zon Selatan

Cawangan No. Telefon Emel Alamat Cawangan
Seremban 0193905539 suisma.seremban@gmail.com No 15, Jalan Kayu Manis, Pusat Perniagaan Taman Kayu Manis, Jalan Seremban Jelebu, 70400 Seremban.
Nilai 01159752515 isma.nilai@gmail.com PT12935, Tingkat 2 Jalan 1/7D Putra Nilai, Nilai Square, 71800 Nilai, Negeri Sembilan
Kuala Pilah 0139682218 isma.kualapilah@gmail.com 27B (Tingkat 1), Jalan 9, Melang Point, Pusat Komersial Melang, 72000 Kuala Pilah, Negeri Sembilan
Port Dickson 0196624869 portdickson@isma.org.my
Melaka Tengah melakatengah@isma.org.my No. 31, Pusat Niaga Gangsa, 76100 Durian Tunggal, Melaka
Johor Bahru 01157604037 ismajohorbahru@gmail.com N0 30-01, Jalan setia Tropika 1/29, Taman Setia Tropika, 81200 Johor Bahru, Johor.
Alor Gajah 0189797300 alorgajah@isma.org.my SP 27, SP 27-1 Jalan Sungai Petai Permai 1Utama, Taman sungai Petai Permai 1 78000 Alor Gajah
Batu Pahat 01132396170 batupahat@isma.org.my No. 20A, Jalan Universiti 4, Taman Universiti, Parit Raja, Batu Pahat, 86400, Johor Darul Takzim
Iskandar Puteri ismaiskandarputeri20@gmail.com 37A,JALAN PULAI PERDANA 11, TAMAN SRI PULAI PERDANA, 81110 JOHOR BHARU, JOHOR

PANTAI TIMUR

Cawangan No. Telefon Emel Alamat Cawangan
Kuantan 0145065896 ismakuantan@gmail.com B60 Tingkat 1, Taman Belukar Maju, Batu 4, Jalan Gambang, 25150 Kuantan, Pahang.
Pekan 0132505083 ismapekan@gmail.com No.6B, Kedai Sri Maulana, 26600 Pekan, Pahang
Temerloh
Dungun 01156738614 3072, Jalan Gong Pasir - Balai Besar, Kampung Pak Sabah, 23000 Dungun, Terengganu
Kemaman 0183538355 ismakemaman@gmail.com Lot 8355, Lorong Geliga Bahagia, Kg Geliga Besar, 24000 Chukai Kemaman
Kuala Terengganu 0193727419 ismakualaterengganu@gmail.com No.9008-K, Tingkat 2, Bangunan MAIDAM, Kampung Batu Enam, 21200 Kuala Nerus, Terengganu
Kota Bahru
Pasir Puteh 0193107790 ismapasirputeh2016@gmail.com PT617, H.S.(D) 2738, Mukim Bandar Pasir Puteh, Jajahan Pasir Puteh, Kelantan

bORNEO

Cawangan No. Telefon Emel Alamat Cawangan
Kuching 0149981989 kuching@isma.org.my No 46, Taman Maple Village, Jalan bunga raja 1F, Kg Pinang Jawa, Petra Jaya Kuching 93050 Sarawak
Miri 01156327941 ismamirisarawak@gmail.com Lot 3087 Kuala Baram Land District
Samarahan 01126593695 samarahan@isma.org.my Blok C, 1/FL SL 60 Jalan Dato Muhd Musa, 94300, Kota Samarahan, Sarawak
Kota Kinabalu 0198722607 kotakinabalu@isma.org.my Lot 78-2,dbkk 9-2, Tingkat 2 Blok D, Lrg Plaza Kingfisher 4,88450 Kota Kinabalu Sabah
Sandakan 01126857183 ismasandakan19@gmail.com GIF-05, Taman Mawar Commercial Centre, Blok G, Tkt 1, Lot 05, Jalan sibuga, 90000 Sandakan, Sabah.

ALAMAT

8-03, 03A, Jln Medan Pusat Bandar 7A, Seksyen 9, 43650 Bandar Baru Bangi, Selangor

TELEFON

PEJABAT:  +603 8912 3838
FAX: +603 8912 3939

EMEL

MEDIA SOSIAL

BORANG ENKUIRI





    Scroll to Top

    Daftar sebagai ahli isma hari ini dan bersama membangun umat